🚚 Doprava

Způsoby, kterými je možné si nechat zboží doručit:

1) Česká pošta - zboží je doručeno na vámi zvolenou adresu dvěma možnými způsoby:

    a) Obyčejné psaní - zboží je odesláno jako dopis, který je doručen přímo do vaší poštovní schránky. Tímto způsobem odesíláme pouze zásilky do hodnoty 400 Kč. Doba dodání může být až 5 pracovních dnů od odeslání a není garantována, protože zásilka v tomto případě nemá trasovací číslo.

    b) Doporučená zásilka - zásilka je odeslána se standardním trasovacím číslem, které vám pošleme na vyžádání (bohužel zatím nemáme automaticky spojené s eshopem). Možnost platby na dobírku. Doba dodání 2 až 3 pracovní dny.

2) Zásilkovna - zboží je doručeno na jedno z výdejních míst podle vašeho výběru, kde je možné zásilku i zaplatit. Doba doručení na výdejní místo je obvykle již následující pracovní den po odeslání.

3) GLS - zboží doručí kurýr na Vámi zvolenou adresu. Možnost platby na dobírku. Doručení obvykle následující pracovní den po odeslání.💳 Platba

Za objednané zboží je možné zaplatit následujícími způsoby:

1) Bankovním převodem - při zvolení této možnosti vám po odeslání objednávky přijde email, ve kterém budou pokyny pro uhrazení ceny zboží. Platbu je třeba zaslat vždy na účet 5311462002/5500 a jako variabilní symbol uvést číslo objednávky. Zboží bude odesláno po připsání platby na účet. Zpracování transakcí bankami se zrychlilo a připsání peněz proběhne ve většině případů do druhého dne. 

2) Dobírkou - pokud zvolíte tuto možnost, zboží bude odesláno následující pracovní den po objednání. Cenu zboží platíte přepravci až ve chvíli jeho doručení.

3) Platební kartou - při výběru této možnosti budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu, kde je možné provést okamžitou úhradu pomocí platební karty. Objednávka je označena jako zaplacená hned po úspěšném provedení platby a zboží bude odesláno následující pracovní den po připsání platby.Veškeré zboží máme skladem v ČR odesíláme ho již následující pracovní den.

V současné chvíli bohužel není možné zakoupené zboží vyzvednout osobně v kamenné prodejně.